O nas

Jesteśmy niedużą firmą rodzinną działającą na rynku usług kurierskich jako broker i przewoźnik. Rozpoczęliśmy działalność w październiku 2010, jednak posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobywane w branżach logistycznych i e-commerce zarówno w Polsce jak i w Niemczech.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm regularnie korzystających z usług kurierskich, jak również instytucji oraz klientów indywidualnych. Dzięki bezpośrednim umowom z niemieckimi firmami kurierskimi i spedycyjnymi oraz magazynom w Polsce i Niemczech jesteśmy w stanie przygotować unikalną ofertę w zakresie outsourcingu usług logistycznych.

Dzięki doświadczeniu w sprzedaży internetowej doskonale rozumiemy potrzeby naszych obecnych i przyszłych klientów. Wiemy, że dobrze zorganizowane i efektywne kosztowo procesy logistyczne pozwalają zbudować przewagę konkurencyjną każdej firmy. Pomagamy im przygotować indywidualne rozwiązania logistyczne, pozwalające dotrzeć bezpośrednio do konsumentów w Niemczech i innych krajach Unii Europejskiej.

Oferta polskich przedsiębiorców może skutecznie konkurować na rynkach europejskich. Jak? My już to wiemy! Dowiedz się więcej na eurohermes.eu.

Sukces naszych klientów jest naszym sukcesem. Zapraszamy do współpracy.

Zespół EuroHermes.pl

Usługi kurierskie „od drzwi do drzwi” realizujemy przy wsparciu:

GLS
UPS
DHL

Bezpieczeństwo przesyłek

Twoje przesyłki są ubezpieczone standardowo do wartości 2000 zł lub 520 EUR bez dodatkowych opłat.

Przejrzyste zasady, jasna cena

Do naszych usług nie doliczamy żadnych ukrytych kosztów ani dopłat.

Rozwiązania dla biznesu

Prowadzisz firmę? Chcesz rozwinąć skrzydła w Niemczech albo całej Europie? Z nami to możliwe. więcej

Przesyłki z Niemiec do Polski

Polujesz na jakaś okazję na niemieckim eBay ale koszty wysyłki do Polski są zbyt drogie?


Z myślą o kupujących na eBay, Polonii i osobach pracujących w Niemczech EuroHermes.pl przygotował specjalną ofertę na przesyłki kurierskie z Niemiec do Polski.


3 kilogramowa paczka z Niemiec do Polski już od 5,90 EUR.